Зеленський підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Прeзидeнт Укрaїни Вoлoдимир Зeлeнський підписaв зaкoн, який прирівнює e-пaспoрти дo пaпeрoвиx. Прo цe УНН повідомляє з посиланням бери пресслужбу ОПУ.

“Правитель України Володимир Зеленський підписав Правило “Про внесення змін поперед Закону України „Относительно Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний гражданское состояние“ № 1368-ІХ, який ланстинг ухвалив 30 березня 2021 року”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що закономерность, що його підписав Корифей держави, закріплює на законодавчому рівні визначення е-паспорта та е-паспорта интересах виїзду за кордон і прирівнює їх перед фізичних аналогів. Це дасть змогу використовувати ці цифрові документи під часочек подорожей залізницею або літаком у межах України; під период медичного обслуговування чи банківських операцій; в (видах отримання адміністративних, готельних, телекомунікаційних, бібліотечних послуг та пошти; під отрезок времени придбання товарів у магазині й интересах підтвердження особи на запит поліції та правоохоронних органів.

Зазначається, що е-паспорти доступні лише тим українцям, які мають ID-картку либо біометричний закордонний паспорт. Їхні основні переваги — захищеність від підробок, свобода отримання та зручність використання.

“Сьогодні близько 5 млн громадян України користуються е-паспортами (цифровими образами ID-карток) при помощи мобільний додаток порталу державних послуг “Дія”, — інформує ОПУ.

Приближенно, закон набирає чинності 23 серпня 2021 року.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.