Зеленський підписав закон щодо зменшення фінансового навантаження на роботодавців

Прeзидeнт Вoлoдимир Зeлeнський підписaв зaкoн щoдo зaпoбігaння нaдмірнoму тиску нa суб’єктів гoспoдaрювaння. Прo цe УНН пoвідoмляє з пoсилaнням нa прeсслужбу OПУ.

"Директор Володимир Зеленський підписав Яса "Про внесення змін после деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску возьми суб’єктів господарювання" № 1320-IX, який був ухвалений парламентом 4 березня 2021 року", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що капитулярий. Ant. преступление дозволяє органам місцевого самоврядування здійснювати осмотр за додержанням законодавства ради працю на підприємствах, в установах та організаціях комунальної власності відповідних територіальних громад.

Органи місцевого самоврядування також можуть виступати з ініціативою щодо здійснення державної перевірки получи и распишись підприємствах, що не перебувають у комунальній власності, а також стосовно фізичних осіб – підприємців, які використовують працю найманих працівників.

"Виконавчі органи сільських, селищних, міських радешенек можуть звертатися до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного нагляду та контролю вслед за додержанням законодавства про працю, чи його територіального органу (Державна службишка України з питань праці) щодо порушень суб’єктом господарювання законодавства ради працю та зайнятість населення", – зазначається в повідомленні.

Натомість виконавчі органи міських радехонек та об’єднаних територіальних громад позбавляються компетенция складати протоколи про адміністративні правопорушення ради порушення законодавства про працю та зайнятість населення.

Законом серед іншого пропонується звільнити від сплати судового збору під часик розгляду справ в усіх судових інстанціях Державну службу України з питань праці та її територіальні органи.

Також райтс вносить зміни до Кодексу України для адміністративні правопорушення, згідно з якими из-за невиконання законних вимог альбо недопущення посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю следовать додержанням законодавства про працю, та його територіальних органів альбо недопущення їхніх посадових осіб накануне здійснення заходів державного нагляду передбачено наказание для посадових осіб від 50 предварительно 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.