Зеленський підписав закон про кримінальне покарання за сексуальне домагання до дітей

Прeзидeнт  Вoлoдимир Зeлeнський  підписaв зaкoн прo кримінaльну відпoвідaльність вслед за сексуальне домагання до дитини, розповсюдження дитячої порнографії, а також относительно введення механізму захисту дітей, які стали жертвами насильства.

Ради це повідомляється на сайті глави держави.

Адат про внесення змін накануне деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Чтобы Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (Ланцаротської конвенції) було прийнято Верховною Радою 18 лютого 2021 року.

Як зазначається, цей законоположение закріплює в українському законодавстві визначення поняття "дитяча порнографія" – по (по грибы) її виготовлення і використання встановлено кримінальну відповідальність.

Згідно із законом, кримінальне покарання передбачається из-за вчинення дій сексуального характеру, домагання после осіб, які не досягли 16-річного віку, из-за відвідування або проведення заходів сексуального характеру по (по грибы) участю неповнолітніх, а також следовать залучення дитини до участі в таких заходах.

Також законом подсоединяться особливий механізм захисту дітей, які постраждали від сексуального насильства либо стали його свідками.

Институции набирає чинності через пятница після його опублікування.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.