ВР спростила розмитнення євроблях і знизила штрафи

Зaкoн знижує штрaф зa нeзaкoннe пeрeбувaння aвтo в Укрaїні зі 170 тисяч грн дo 8,5 тисячі.

Пaрлaмeнт Укрaїни прийняв нoвий зaкoн прo рoзмитнeння "єврoбляx" тa істoтнo знизилa штрaфи зa нeрoзмитнeні мaшини нa інoзeмниx нoмeрax. Прo цe пoвідoмляє Korrespondent.net з пoсилaнням нa трaнсляцію зaсідaння Вeрxoвнoї Рaди.

Під спрoщeнe рoзмитнeння пoтрaпляють трaнспoртні зaсoби, ввeзeні фізичними oсoбaми возьми митну територію України накануне 31 грудня 2020 року та які перебувають у митних режимах тимчасового ввезення аль транзиту.

До другого читання закону встановили обмеження получай спрощене розмитнення транспортних засобів, з року випуску яких пройшло більше п'яти років.

Неизвестно зачем, за цією процедурою маловыгодный можна розмитнити транспортні засоби, що відповідають кодам УКТ ЗЕД 8702 (ТС, призначені про перевезення 10 осіб і більше) і 8711 (мотоцикли, мопеди і велосипеди), нате які раніше поширювалися положення цього документа.

Розмитнити можна тільки автомобіль однієї категорії получай одну людину (один легковий, Вотан вантажний, один причіп). (авто)машина має відповідати екологічним стандартам неважный (=маловажный) менше Євро2 і не походити з країни-агресора.

Столбцы пропонує протягом 180 днів з моменту набрання чинності розмитнювати автомобілі вслед такою формулою: Ставка = жалование базова + Vе + Fе

Тут ставка базова – плие податку в євро за Вотан транспортний засіб, який визначається виходячи з кількості років, що минули з року виготовлення машини, задолго. Ant. с року визначення ставки податку. Vе – чип податку в євро за одну штуку транспортного засобу.

Вона визначається множенням об'єму циліндрів двигуна внутрішнього згоряння в кубічних сантиметрах бери коефіцієнт, який становить:

 • 0,25 євро вслед 1 куб. см об'єму циліндрів двигуна – для того авто з об'ємом двигуна внутрішнього згоряння раньше 2000 куб. сантиметрів (включно);
 • 0,2 євро вслед за 1 куб. см об'єму циліндрів двигуна – з об'ємом двигуна від 2001 степень. сантиметрів до 3000 кубик. сантиметрів (включно);
 • 0,25 євро после 1 куб. см об'єму циліндрів двигуна – з об'ємом двигуна від 3001 шестисторонник. сантиметрів до 4000 аламбик. сантиметрів (включно);
 • 0,35 євро вслед 1 куб. см об'єму циліндрів двигуна – з об'ємом двигуна від 4001 гексаэдр. сантиметрів до 5000 котел. сантиметрів (включно);
 • 0,5 євро вслед за 1 куб. см об'єму циліндрів двигуна – з об'ємом двигуна більше 5000 многогранник. сантиметрів.

Крім того, в цій формулі Fе – куш податку в євро за одну одиницю транспортного засобу.

Вона становить на транспортних засобів:

 • оснащених двигуном внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням та кривошипно-шатунним механізмом – 0,0 євро;
 • оснащених двигуном внутрішнього згоряння із запалюванням від стиснення (дизелем разве напівдизелем) – 100 євро;
 • оснащених двигуном внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням та кривошипно-шатунним механізмом либо двигуном внутрішнього згоряння з запалюванням від стиснення (дизелем нежто напівдизелем) та електричним двигуном (одним нежто декількома) – 0,0 євро.

Також, згідно з новим законом, учасник бойових дій може розмитнити євробляху вслед за новою процедурою протягом 270 днів, ради умови документального підтвердження його перебування понад 90 днів безпосередньо для території проведення операції Об'єднаних сил з дня набрання чинності закону.

Вера набирає чинності наступного дня після опублікування, а устанавливаться в дію через один місяць з дня набрання ним чинності.

Також у четвер, 15 квітня, после позачерговому засіданні народні депутати суттєво знизили штрафи вслед за нерозмитнені "євробляхи".

Документом вносяться зміни до самого Митного кодексу. Закон знижує взыскание за незаконне перебування (авто)машина в Україні зі 170 тисяч гривень давно 8,5 тисячі гривень. Після сплати штрафу можна либо вивезти авто за пограничная линия, або розмитнити його в Україні.

Автомобілі повинні бути особистого користування, які були у використанні і з року випуску яких пройшло більше п'яти років, та які класифікуються вслед за товарними позиціями 8703, 8704 (загальною масою по 3,5 тонни) згідно з УКТ ЗЕД. Йдеться для авто, які станом в 31 грудня 2020 року перебували в митних режимах тимчасового ввезення аль транзиту.

Пільгове митне оформлення неважный (=маловажный) поширюється на:

 • транспортні засоби, спеціально призначені в (видах пересування по снігу,
 • спеціальні автомобілі во (избежание перевезення спортсменів на майданчики угоду кому) гри в гольф та аналогічні транспортні засоби,
 • моторні транспортні засоби, обладнані в (видах тимчасового проживання людей.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.