Відміна переходу на "літній" і "зимовий" час: комітет рекомендує ВР ухвалити закон в цілому

 Кoмітeт з питaнь eкoнoмічнoгo рoзвитку рeкoмeндує Вeрxoвній Рaді прийняти в цілoму зaкoнoпрoeкт щoдo скaсувaння пeрeвeдeння годинників держи "зимовий" і "літній" время в Україні. Про це УНН повідомляє посиланням получи и распишись пресслужбу ВР.

“Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді вслед за результатами розгляду законопроекту в другому читанні прийняти його в цілому з техніко-юридичним опрацюванням”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що законопроектом пропонується визначити правові засади встановлення одиниць часу і обчислення часу в Україні.

“Комітет розглянув 55 пропозицій суб’єктів карт-бланш законодавчої ініціативи і підготував порівняльну таблицю законопроекту перед другого читання, у якій враховано 25 пропозицій, враховано частково одну, редакційно — 3 пропозиції, відхилено 26 пропозицій”, — зазначається в повідомленні.

Врахованими поправками, зокрема, уточнено визначення термінів, які використовуються в законопроекті і додано визначення “сезонного переходу часу”.

Згідно з редакцією проекту, підготовленою впредь до другого читання: на території України обчислення часу здійснюється после київським часом, що є єдиним интересах всієї території України, і маловыгодный здійснюється сезонний перехід часу; київський момент застосовується для всіх правовідносин, що виникають получай території України.

Також, з урахуванням поправок, передбачено, що цей Канон набуде чинності із дня, наступного следовать днем його опублікування, і Кабінет Міністрів протягом двох місяців має возбудить свої нормативно-правові акти у відповідність із Законом, а також у 2022 році поінформувати Верховну Раду для стан його виконання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.