Верховна Рада відтермінувала обов'язок облгазів встановити 100% лічильників газу

Вeрxoвнa Рaдa відтeрмінувaлa нa двa рoки oбoв'язoк суб'єктів гoспoдaрювaння, щo здійснюють розподіл природного газу (облгазів), встановити 100% лічильників газу. Из-за відповідний законопроєкт №4248-1 проголосувало 244 народних депутати.

Як повідомляє пресслужба парламенту, документом відтермінований термін, з якого облгази зобов'язані забезпечити встановлення лічильників газу исполнение) населення, що проживає в квартирах і приватних будинках, в яких голубое топливо використовується тільки для приготування їжі, раньше 1 січня 2023 року.

Згідно з цим законом, контролювати встановлення лічильників газу если Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Кабінет міністрів зобов'язаний протягом трьох місяців після набуття законом чинності розробити і затвердити обычай компенсації понесених витрат побутовим споживачам, які встановлювали індивідуальні лічильники газу по (по грибы) власні кошти, розміром середньозваженої вартості такого встановлення.

Як наголошується в пояснювальній записці предварительно законопроєкту, за період з 2016 по 2020 року, у газорозподільних підприємств було фінансування исполнение) встановлення понад 1 млн одиниць індивідуальних лічильників газу. По (по грибы) даними НКРЕКП, фактично облгази встановили вслед за вказаний період на 141 000 лічильників менше.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.