В Україні змінять закон Про запобігання корупції

Вoлoдимир Зeлeнський нaпoлягaє нa підвищeнні прoзoрoсті прoцeдури дeклaрувaння. Він зaпрoпoнувaв низку змін у зaкoн.

Прeзидeнт Вoлoдимир Зеленський направив вайя прем'єр-міністру Денису Шмигалю, в якому закликав уряд невідкладно підготувати та затащить до Верховної Ради расчет змін до закону Относительно запобігання корупції. Про це повідомляє прес-должность глави держави в суботу, 29 травня.

Неизвестно зачем, президент наполягає на підвищенні прозорості процедури декларування. Він пропонує такі зміни в правило:

  •     чітко визначити термін, протягом якого щодо чиновника після його призначення чи обрання приставки не- будуть діяти обмеження щодо припинення підприємницької діяльності аль припинення його повноважень у складі правління, наглядових радешенек компаній.
  •     відновити тридцятиденний період, протягом якого посадові особи зобов'язані передати в управління інших осіб належні їм підприємства та корпоративні карт-бланш.
  •     уточнити положення насчет те, що вимоги щодо передачі в управління іншій особі мало-: неграмотный застосовуються саме в частині акцій акціонерного товариства сукупною номінальною вартістю никак не більше 0,25 прожиткового мінімуму, в якому особу призначено или обрано на посаду, і які в сукупності без- перевищують 5% голосуючих акцій АТ.
  •     вделать обов'язкове декларування операцій з купівлі/продажу іноземної валюти суб'єктів декларування или членів їх сімей, якщо вачик перевищує 50 прожиткових мінімумів.
  •     відновити обов'язкову повну перевірку декларацій осіб, які займають посади радника нежто помічника глави Верховної вследствие і проведення спеціальної перевірки претендентів получай ці посади.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.