В Україні презентовано оновлений RIO – довгоочікуваний седан в сімействі бренду KIA!

Aвтoмoбілі рoдини Kia Rio мaйжe зa 20 рoків успішнoї eксплуaтaції нa ринку Укрaїни зaвoювaли приxильність прaктичниx aвтoлюбитeлів і сьoгoдні пoнaд 23 000 циx aвтівoк мoжнa пoбaчити нa нaшиx дoрoгax.

2 лютoгo 2021р. в Зaпoріжжі в нoвoму найсучаснішому 3S автоцентрі KIA дилера «Гон Авто» відбулася Всеукраїнська онлайн презентація оновленого седана Kia Rio і кросовера Rio X. З приводу старту продаж нових моделей Генеральний управляющий ТОВ «ФАЛЬКОН-(авто)машина» Денис Разумцев зазначив: «Новий Rio – це ексклюзивна манекенщица з унікальними характеристиками, яку розроблено спеціально пользу кого ринків країн Східної Європи з урахуванням всіх вимог з адаптації ради важких дорожніх умов – підвищений кліренс (160 мм на Rio седан та до 195 мм чтобы Rio X), антикорозійний та антигравійний захист, додаткова шумоізоляція та посилена ходова частина. Зважаючи нате якість та надійність цих моделей, офіційний дистриб\’ютор KIA в Україні, ТОВ «Фалькон-Автомобиль», надає гарантію 7 років альбо 150 000 км пробігу. Ми впевнені в успіху нових Kia Rio седан і Rio X та сподіваємось вслед за 2021 рік вони увійдуть у ТОП-10 моделей лідерів ринку».

 

1

2

3

 Оновлений седан Kia Rio, презентований в Україні, зберіг усі найкращі якості, возле цьому отримав більш сучасний проектирование і одне з найбагатших обладнань у класі. Як і раніше, ця конверсив доступна з «класичними» бензиновими атмосферними моторами з робочим об\’ємом 1,4 і 1,6 літра потужністю 100 і 123 к.с. відповідно. Обидва двигуни доступні в поєднанні з надійними шестиступеневою «механікою» или «клаcичним автоматом» з гідротрансформатором. Завдяки тому, що седан дизайнери «малювали» з нуля, виглядає він гармонійно, а компактний «хвіст» багажника приховує вражаючі 480 літри во (избежание багажу. Ціни на Kia Rio в кузові «седан» стартують з позначки 427 302 грн.* подле цьому стартовою є версія «Класік».

 

1

2

3

Тим, хто бажає поєднати зручність хетчбека з універсальністю кросовера, адресована ни крошечки нова модель Kia Rio X. Автомобіль має кліренс раньше 195 мм (у комплектації з дисками 195/60 R16), стилізований обвіс з нефарбованого пластическая операция за периметром, більш просторий, ніж у звичайного Rio-хетчбека, ландо, а також багате оснащення. Ціни получи и распишись Rio X стартують з позначки 451 287 грн.* у базовій версії «Класік».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.