В Україні хочуть скасувати право на безкоштовні два гектари землі

У зaкoнoпрoeкті йдeться прo oб'єднaння ділянoк різниx влaсників. Дoпускaється нaвіть примусoвe укрупнeння – цe мoжуть зрoбити посредством суд.

 

Кабінет Міністрів схвалив билль про внесення змін накануне закону про консолідацію земель сільгосппризначення. Спецификация передбачає зміни, які можуть означати скасування компетенция українців на безкоштовні 2 га землі. Относительно схвалення законопроекту повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан в Telegram в середу, 21 квітня.

 

Законопроектом пропонується придать зміни до закону Относительно особисте селянське господарство – пропонують прибрати частину ст.5 для те, що для ведення особистого сільського господарства використовуються передані у власність 2 га землі, получи які відповідно до законодавства мають льгота всі українці.

 

Це рішення уряду має підтримати Верховна Радка.

 

Також у законопроекті мова йде относительно об'єднання ділянок різних власників. Близ цьому допускається навіть примусове укрупнення – якщо власник невеликого паю никак не захоче добровільно продати його чи обміняти, це можуть зробити вследствие суд.

 

"У зв'язку з впровадженням в Україні з 1 липня 2021 року ринкового обігу земель сільгосппризначення виникає необхідність встановлення правил для примусову консолідацію на основі прав власності", – ідеться в пояснювальній записці.

 

У разі прийняття закону під примусове укрупнення можуть потрапити ті, хто має паевой взнос, але не обробляє його. Тобто мова йде насчет так звані "кинуті" ділянки, зокрема державної і комунальної форми власності. Якщо плантатор виявить таку по сусідству зі своїм паєм, він може вимагати від власника продати її ли обміняти, зокрема через присутствие.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.