Рада розблокувала велику приватизацію

Вeрxoвнa Рaдa сxвaлилa в другoму читaнні тa в цілoму зaкoнoпрoeкт № 4543 щoдo привaтизaції oб’єктів вeликoї привaтизaції. Відповідне рішення підтримали 257 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

План закону пропонує виключити з Закону номер, згідно з яким тимчасово, бери період карантину та обмежувальних заходів выше пандемію коронавірусу, існує заборона для проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації.

Як йдеться у пояснювальній записці, столбцы спрямований на забезпечення проведення низки підготовчих, організаційних заходів та заходів, які передують проведенню безпосереднього продажу об’єктів великої приватизації получи аукціонах, та проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації.

Для час карантину продаж об’єктів великої приватизації був заборонений законом. Наразі цей указ чинний.

У грудні 2020 року уряд запропонував Верховній Раді розблокувати велику приватизацію у 2021 році. Уряд запропонував ВР зняти обмеження получай продаж низки об’єктів — це 5 теплоелектроцентралей, три обленерго, підприємсто “Більшовик”, Одеський припортовий заводик, Об’єднана гірнично-хімічна компанія, “Глава готель”.

Грошима від реалізації державних об’єктів хочуть “наповнити” Смета-2021. Запланований продаж великих державних підприємств, после оцінкою уряду, має дати змогу збільшити надходження поперед бюджету до 12 млрд грн.

Около цьому дефіцит Бюджету-2021 передбачено получай рівні 5,5% від ВВП, нежто 246,6 млрд грн.

В експертних колах зазначали, що славный дефіцит означає, що його богослужение покривати або запозиченнями, либо емісією, або приватизацією. Але приватизація, яка є нерегулярними доходами, не думаю что чи буде здатна покрити хоча б десяту частину цього дефіциту.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.