"Є ризик, що країна може розвалитися": про що бізнес говорив на Leopolis Jazz Fest

Дo пaнeльнoї дискусії aктивнo зaлучaлaся aудитoрія із зaлу. Нaприклaд, oднa із слуxaчoк пoстaвилa зaпитaння прo плинність кaдрів тa рівeнь зaрoбітниx плaт у IT секторі, в що Тарас Кіцмей відповів:

«Ми вважаємо, що плинність кадрів сверху рівні 15% в IT секторі — це прекрасно. Під час коронакризи ми умовно розділили Україну получи регіони і тепер шукаємо співробітників ровно по найближчих невеличких містах, і залпом такий варіант взаємодії дає свої хороші результати. Рішенням цих проблем може бути реформація системи освіти. Разом ми живемо у час, коль освіта лишилася ще в плановій економіці. Моя думка, є дві принципові важливі зміни, які потрібні. Перше — запустити ринкову економіку в систему освіти, щоб кожен університет випускав свій итог, таким чином ми створимо конкуренцію, а студенти будуть отримувати з цього прибуток. Друге — потрібно створити синергію між індустрією і освітою. Від того, що компанії несложно дають гроші певним університетам, бізнес безграмотный отримає ніякої вигоди». 

Андрій Здесенко

Андрій Здесенко, засновник та СЕО корпорації «Біосфера», підсумував панельну дискусію такими словами: «Від себя додам кілька важливих моментів. З одного боку, у бізнесу ваша правда є накопичений негатив, навіть недовіра давно влади, з іншого боку — важливо створювати позитивні кейси співпраці держави і бізнесу та розповідати ради них. Вважаю, що главное успішності України на міжнародному ринку і розвиток внутрішнього бізнесу — це главенство права, недоторканність приватної власності і обов\’язково — дотримання домовленостей держави ровно по відношенню до бізнесу».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.