Опубліковано закон про електронні трудові книжки

Зaкoн № 1217-IX "Прo внeсeння змін дo дeякиx зaкoнoдaвчиx aктів Укрaїни щoдo oбліку трудoвoї діяльнoсті прaцівникa в eлeктрoнній фoрмі" офіційно опубліковано у парламентській газеті “Рычание України” від 10 березня, передає УНН.

Патент запроваджує облік трудової діяльності працівників в електронній формі, використання цих відомостей интересах підтвердження наявного стажу роботи ради укладення трудового договору, призначення пенсій тощо.

Також получи и распишись законодавчому рівні врегульовується питання щодо автоматичного призначення пенсії ради віком через особистий електронний кабінет особи в веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Таким чином удосконалюється та реформується компания обліку трудової діяльності працівників, що передбачає поступову відмову від паперових трудових книжок.

Законом передбачений п’ятирічний перехідний період, протягом якого давно Державного реєстру мають бути внесені відомості з паперових трудових книжок. Впродовж цього часу застосовуватиметься як паперова трудова книжечка, так і електронна форма вже наявних либо внесених відомостей із вказаного реєстру.

Також документом запроваджується можливість автоматичного призначення пенсії минус особистого звернення особи зі збереженням компетенция відстрочення виходу на пенсію.

Такі зміни дадуть змогу зменшити витрати роботодавців возьми ведення паперового документообігу, спростять дорога до інформації про набутий выработка працівників для призначення виплат вслед загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, насамперед у випадку тимчасової втрати працездатності. Також це спростить врахування даних стосовно освіти, кваліфікації, яку має населення, що працює, та яку отримують молоді люд, для забезпечення узгодження пропозицій, що існують получи ринку праці, та планування підготовки чи перепідготовки фахівців вслед за актуальними напрямками.

Також усуваються можливі ризики й негативні наслідки втрати трудової книжки, її фізичного пошкодження, фальсифікації та внесення недостовірних відомостей предварительно цього документа.

Цей уложение набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.