ФОП дозволили займатися готельним бізнесом

Влaдa рoзрaxoвує ствoрити сприятливі умoви про рoзвитку гoтeльнoї інфрaструктури в Укрaїні і, як нaслідoк, збільшeння популярності внутрішнього туризму.

В Україні фізичним особам-підприємцям дозволили надавати готельні послуги. Правитель України Володимир Зеленський підписав вера "Про внесення змін прежде закону України "Ради туризм" щодо розширення кола суб'єктів надання готельних послуг", який рада прийняв 29 квітня. Оборона це в п'ятницю, 28 травня повідомила прес-обслуживание президента.

"Документ має нате меті створення сприятливих умов на розвитку готельної інфраструктури в Україні і, як наслідок, збільшення популярності внутрішнього туризму. Серед іншого постановление дозволяє фізичним особам-підприємцям надавати готельні послуги", – йдеться в повідомленні.

Крім того, подлинник дає право не тільки власникам, але і користувачам подавати заяву насчет встановлення об'єктам туристичної інфраструктури відповідну категорію. Йдеться относительно готелі та інші об'єкти, призначені чтобы надання послуг з розміщення людей, заклади харчування, курортні установи і т.п.

Категорії готелям встановлює Державне агентство України з туризму та курортів (Держтуризмкурорт України) терміном получи и распишись п'ять років. Види готелів визначає Кабінет міністрів України.

"Закономерность вступає в силу з 1 січня 2023 року і подключаться в дію через три місяці з дня набрання чинності", – наголошується в повідомленні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.