Дробарки

У багатьох технологічних процесах виникає необхідність у подрібненні тих чи інших матеріалів та сировини. Цей процес використовується у багатьох сферах, зокрема у вуглезбагаченні, будівництві, гранулюванні деревинних відходів. Для подрібнення створений спеціальний агрегат дробарка, який успішно справляється із дробленням як дуже твердої мінеральної сировини, так і більш м’якої – зерна та деревини.

Застосування дробарок

_0007915_foto.tmb
Дроблення є важливою ланкою багатьох виробничих процесів. Так, дуже популярні будівельні матеріали щебінь та гравій виробляють шляхом подрібнення уламків гірської породи. Ця ж операція здійснюється для підготовки твердих промислових та побутових відходів до процедури їх глибокої переробки на вторинні продукти.
В останні роки дуже виросли обсяги виробництва паливних пелет або гранул. Це сталося внаслідок переорієнтування різноманітних опалювальних систем з газу на тверде паливо. У якості сировини для пелет використовують відходи деревообробного виробництва та лісозаготівлі: кору, тирсу, дрібні гілки та обрізь, які попередньо значно зменшують у розмірах за допомогою дробарок.

Якісні дробарки від австрійського виробника

Компанія Автомеханіка пропонує на своєму сайті ознайомитися з дробарками від RP-Austria та придбати їх на вигідних умовах. Виробник цих агрегатів відомий у світі своїм високотехнологічним та надійним обладнанням для станцій технічного обслуговування автомобілів.
У асортименті компанії є дробарки різного призначення та потужності. Для переробки пластмас, зерна та м’якої деревини можна придбати модель A-SW-HM1580 RP-Austria. Якщо ж планується дроблення більш твердих порід дерев діаметром до 200 мм, у нагоді станеться потужніша дробарка A-YY-HH8 від того ж виробника.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.