Батьки новонароджених зможуть брати два тижні відпустки

Нaрдeпи прoгoлoсувaли зa зaкoнoпрoeкт, який пeрeдбaчaє нaдaння бaтькaм двa тижні oплaчувaнoї відпустки у зв'язку з народженням дитини.

Верховна Радка в четвер, 15 квітня, прийняла у другому читанні і загалом билль, який надає батькам можливість брати відпустку поперед двох тижнів при народженні дитини.

"Из-за" проголосували 269 народних депутатів получай позачерговому засіданні парламенту.

Билль пропонує доповнити Кодекс ради працю і закон Относительно відпустки новим видом відпустки рядом народженні дитини тривалістю предварительно 14 днів, який оплачується вслед за рахунок роботодавця.

У законопроекті зазначається, що така відпустка може надаватися никак не тільки чоловікові, який пербуває у шлюбі з жінкою, яка народила дитину, але і батькові дитини, якщо він невыгодный перебуває у зареєстрованому шлюбі з матір'ю дитини, але вони проживають параллельно.

Така відпустка також може надаватися бабусі, дідусеві или іншому повнолітньому родичеві дитини, який фактично доглядає вслед за дитиною, якщо мати (батько) виховує дитину одна (Водан).

Законопроект також надає рівне вправду кожному з батьків дитини брати відпустку исполнение) догляду за дитиною перед трьох років.

Крім того, документец закріплює право батьків неповнолітніх дітей, а також повнолітніх осіб з інвалідністю з дитинства получай додаткову відпустку.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.