30 років енергії перетворення: 21 історія про створення успішних сучасних виробництв

Микoлaїв. Пoрт «Нікa-Тeрa»

Пoрт «Нікa-Тeрa», пeрший в Укрaїні привaтний тeрмінaл, пoбудoвaний бeз учaсті дeржaвниx інвeстицій, тaкoж дeмoнструє трaнсфoрмaцію зaстaрілoгo бізнeсу в сучaсний тa пeрспeктивний.

Істoрія кoмпaнії, якa пoчaлaся 1995 рoці нa місці, дe кoлись булa зaтoкa, — цe і нeпрoсті дeв’янoсті, і кризa 2000-x, кoли oб’єми пoстaчaння пaдaли у 5-10 рaзів.

Сьoгoдні пoрт зaбeзпeчeний усімa рeсурсaми — мaтeріaльними, інтeлeктуaльними тa фінaнсoвими — зaвдяки інвeстиціям Group DF Дмитрa Фіртaшa.

Пoрт є лідeрoм пo пoтужнoстям oднoчaснoгo збeрігaння зeрнoвиx в Укрaїні — пoнaд пів мільйoнa тoнн.

Пoрт мaє вісім причалів загальною довжиною майже 1900 метрів. Власні залізничні шляхи протяжністю понад 23 кілометри обслуговують 10 локомотивів. Він має дві власні сертифіковані лабораторії, оснащені найсучаснішим обладнанням, які ретельно перевіряють якість продукції.

Нате території порту працює зерносушарка, яка щороку доробляє 140 тис. тонн зерна. Газифікувати її допоміг «Миколаївгаз», завдяки цьому висока якість зерна зберігається довгий полоса. Планується реалізація нових проєктів — будівництво зовнішніх газових мереж та газифікація нових комплексів.

Чернівецька страна. «УПГ-Інвест», ТМ «Сяйвір»

Разом компанія «УПГ-Інвест» — перший в Україні професійний виробник індичого м\’закон преміум-якості — почала свою діяльність в Чернівецької області в 2002 році.

Компанія «УПГ-Інвест», перший в Україні професійний виробник індичого м’закон преміум-якості, почала свою діяльність у Чернівецької області 2002 року.

Почали з того, що відбудували та переобладнали занедбану птахофабрику. «Поперед 2002 року на цьому місці були руїни», — згадує керівник компанії Володимир Дзержицький. Потім, модернізуючи виробництво, газифікували всі потужності. Саме тоді з’явилася торговельна знак «Сяйвір», під якою компанія випускає свою продукцію.

Вслед за 19 років побудували 52 пташники з новітнім обладнанням в екологічно чистих регіонах Буковини та Прикарпаття.

Нині загальна площа виробничих комплексів становить 85 тис. кв. м, що дає можливість виробляти понад 15 тис. тонн відбірної індичатини сверху рік.

Компанія годує птицю кормами власного виробництва, які приставки не- містять хімічних домішок. На відстеження якості розробили та запровадили власну систему контролю traceability system.

Вслед за невеликий проміжок часу вдалося налагодити постачання продукції неважный (=маловажный) тільки до торговельних мереж в Україні, а й получи и распишись європейський ринок та представити її нате виставці в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Експортний потенціал країни

 

Запоріжжя. «Запоріжсталь»

«Запоріжсталь» — одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого користується попитом серед споживачів нате внутрішньому ринку і більш ніж у 60 країнах. Сьогодні кожна п’ята брутто-тонна українського металу зроблена возьми цьому комбінаті.

Перероблення руди, аглодоменний переділ, виплавка сталі і виробництво сталевого прокату без- обходяться без природного газу.  Щороку фабрика споживає 200 млн аламбик. м природного газу, який доставляє «Запоріжгаз».

На) этом месте багато уваги приділяють захисту довкілля і залпом вивчають досвід використання водню не переводя духу із природним газом. Це право значно зменшити викиди в атмосферу. Регіональна газова компанія іще 2020 року розпочала реалізацію проєкту зеленої енергетики. Цього року Секретаріат єнергетичного співтовариства визнал його найбільшим  дослідницьким проєктом.

Рівне. «Рівнеазот»

«Рівнеазот» OSTCHEM — Вотан із найбільших заводів хімічної промисловості України. Він у переліку підприємств, що мають стратегічне значення ради безпеки та економіки держави. Це одне із бюджетотвірних підприємств Рівного, тута працюють 2,5 тис. жителів області.

«Рівнеазот» — Вотан із найбільших заводів хімічної промисловості України. Він у переліку підприємств, що мають стратегічне значення во (избежание безпеки та економіки держави. Це одне із бюджетотвірних підприємств Рівного, после этого працюють 2,5 тис. жителів області.

В заводі застосовують новітні технології, усі процеси автоматизовані відповідно задолго. Ant. с міжнародних стандартів.

На підприємстві виробляють мінеральні добрива та адипінову кислоту. Наприкінці 1960-х природній голубой огонь тут використовують як сировину, виготовляючи сам-друг різновиди селітри: звичайну та вапняково-аміачну.

Добрива підприємства використовують малограмотный лише на полях України, а й у 40 країнах, куди заводище експортує продукцію.

Дніпро. «Інтерпайп НТЗ»

«Інтерпайп НТЗ» — надпотужне підприємство Дніпропетровщини, яке дало свіжий імпульс про розвитку регіону, вийшовши для український та міжнародні ринки.

З конвеєра «Інтерпайп» виходять автомобиль, бандажі, осі та колісні условия для вантажного, пасажирського та локомотивного залізничного транспорту. 

Трубна продукція експортується вплоть до  80 країн, а колісна — давно 60. обсяг виробництва становить 385 тис. светонасыщенность продукції на рік.

Возьми підприємстві працює більше  4 тис. чоловік.

С налету із газовою компанією «Дніпрогаз» підприємства реалізовували кілька проєктів зі скорочення обсягів споживання газу сверху виробництві. На «Інтерпайп НТЗ» встановлено єдиний в Україні ультразвуковий вузол обліку газу. Він має надточний облік та інноваційну конструкцію.

Кривий Ріг. Південний ГЗК

Південний гірничо-збагачувальний комбінат, який став першим підприємством у Криворізькому залізорудному басейні, що спеціалізується для видобутку і переробленні залізистих магнетитових кварцитів з отриманням залізорудного концентрату і доменного агломерату, і сьогодні залишається флагманом гірничорудної галузі України.

Південний гірничо-збагачувальний комбінат, який став першим підприємством у Криворізькому залізорудному басейні, що спеціалізується держи видобутку і переробленні залізистих магнетитових кварцитів з отриманням залізорудного концентрату і доменного агломерату, і сьогодні залишається флагманом гірничорудної галузі України.

Ради 60 років на комбінаті видобули понад 1,5 млрд тонн залізорудної руди, виробили майже 740 млн тонн концентрату і понад 363 млн тонн агломерату. Единым духом на підприємстві працюють 6 тыс. чоловік.

Получай ПГЗК уперше в галузі випробували нові типи буріння і провели короткоуповільнене підривання під отрезок времени масових вибухів. Саме здесь впровадили такі прогресивні рішення, як багатостадійна сценарий глибокого збагачення магнетитових кварцитів, принципово нова сценарий виробництва залізорудних окатишів, провели перші промислові випробування збагачення окислених руд тощо.

Харків. «Турбоатом»

«Турбоатом» — це передовик українського турбобудування, що виготовив 2 тис. турбін интересах чотирьох континентів. Турбіни заводу працюють держи електростанціях 45 країн у Європі, Азії, Африці та Америці.

Складну наукомістку енергетичну продукцію виготовляють для унікальному обладнанні, і це неможливо зробити не принимая во внимание енергоносіїв, зокрема без газу.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.